Kangainfo

Single Jersey ehk puuvillatrikotaaž (92% puuvilla, 8% elastaani) on elastne kootud kangas, millel on suur venivus ja hea vastupidavus. Kanga pealispind on sile ja ühtlane.  Antud kangas sobib T-särkide, kleitide, retuuside, mütside, spordirõivaste, vabaajarõivaste ja muude sarnaste toodete õmblemiseks. Valikus on õhem 190g/m2 ja paksem 230g/m2 puuvillatrikotaaž.

French Terry ehk dressikangas (paksem trikotaaž; 95% puuvilla, 5% elastaani) on kerge ja väga pehme dressikangas. Kanga pealispind on sile, tagumisel poolel on madalad aasad. Antud kangast saab õmmelda väga palju erinevaid rõivaesemeid: pusasid, pluusisid, kleite, dressipükse, vaba-ajapükse, sportlike pükste, väikelaste riideid ning kombesid ja palju muud.  Valikus on kangas paksusega 250g/m2.

Loopback Jersey ehk aasaline dressikangas (90% puuvilla, 10% polüestrit) on pehme ja paks kootud kangas. Kanga pealispind on sile, tagumisel poolel on kõrgemad aasad. Lisatud polüester aitab kangal säilitada oma kuju ja takistab väljavenimist. Antud kangas sobib pusade, dressipükse, vaba-ajapükse, lasteriiete ja muude sarnaste toodete õmblemiseks. Valikus on kangas paksusega 250g/m2.

Selleks, et kangad püsiksid kaua ilusad ja värvid ei tuhmuks, palun järgi meie soovitusi kanga pesemise osas! Valmisrõivaid pese ja kuivata pahempidi pööratuna. Kangast soovitame pesta õrnpesu režiimil 40°C vees. Kasutage fosfaadivaba pesuvahendit. Valgendamine ja trummelkuivatus ei ole lubatud! Triigi kangast pahempidi keskmise kuumusega (kuni 150°C ehk kaks tärni).

Kui sooviksid trükki kangale, mida nimistus ei ole, võta julgelt ühendust! Püüame leida Sulle sobiva kanga!

PANE TÄHELE! Kangaste tegelik toon võib ekraanisätete erinevuse tõttu mõnevõrra tegelikkuses erineda!